Wspólne "Śniadanie..." Radia Zet i Polsat News już od września

Polska
Wspólne "Śniadanie..." Radia Zet i Polsat News już od września
Polsat News
Program poprowadzą: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio Zet) oraz Joanna Komolka (Radio Zet) i Bartosz Kurek (Polsat News).

"Śniadanie w Radiu Zet" wraca na antenę. Od września program również będzie można zobaczyć na żywo w Polsat News, a poprowadzą go wspólnie dziennikarze stacji radiowej i kanału informacyjnego.

"Śniadanie w Radiu Zet", czyli godzinny program, w którym prowadzący omawiają z gośćmi - nie tylko politykami - najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia i przewidują, co może nas czekać w kolejnym, startuje w niedzielę 4 września o godzinie 9:05. Jego gospodarzami będą na zmianę dwie pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio Zet) oraz Joanna Komolka (Radio Zet) i Bartosz Kurek (Polsat News). Program będzie emitowany jednocześnie na antenie Radia Zet i telewizji Polsat News.

 

- Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad taką formułą programu, żeby wykorzystać siłę i potencjał obu mediów. Efekty, mam nadzieję, będą zadowalające i dla słuchaczy i widzów - mówi Daniel Adamski, dyrektor informacji Grupy Eurozet.

 

- Cieszymy się, że współpraca Polsat News i Radia Zet przynosi kolejny efekt w postaci niedzielnego programu "Śniadanie w Radiu Zet", emitowanego na obu antenach jednocześnie. Widzowie i słuchacze otrzymają w niedzielny poranek wartościowe podsumowanie tygodnia, którego gospodarzami są rozpoznawalne twarze obu anten – mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

 

Audycję o tej samej nazwie Radio Zet emitowało w latach 1993-2000, a jej prowadzącym był Krzysztof Skowroński. W tamtych czasach był to nowatorski format powielany potem przez inne stacje radiowe i telewizyjne.

 

Radio Zet współpracuje z telewizją Polsat News od prawie roku. Obie stacje wspólnie przygotowywały m.in. program publicystyczny podsumowujący bieżące wydarzenia ubiegłorocznej kampanii wyborczej do parlamentu.

red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze