U "Przyjaciółek" szykują się rewolucje! Zwiastun 8. sezonu

Kultura
U "Przyjaciółek" szykują się rewolucje! Zwiastun 8. sezonu
Polsat

Już po raz ósmy widzowie Polsatu będą spędzać czas przed telewizorami z bohaterkami serialu "Przyjaciółki". Do obsady dołączą nowi aktorzy. A cztery przyjaciółki czekają liczne niespodzianki. Widzów czeka dwanaście nowych odcinków serialu. Premiera 1 września o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat.

Zuza (Anita Sokołowska) zapragnie mieć dziecko z Jankiem (Marek Bukowski). Jednak jej serce znowu mocniej zabije za sprawą Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Jerzy czy Janek? Zuza stanie przed trudnym wyborem! Patrycja (Joanna Liszowska) po rozstaniu z Michałem (Marcin Rogacewicz) nie będzie długo samotna. Podczas spaceru z Mikołajem wpadnie na przystojnego rowerzystę. Tomek (Michał Czarnecki) okaże się sympatycznym dyrektorem pobliskiego liceum.

 

Niespodziewany ślub byłego męża

 

Inga (Małgorzata Socha) wije wspólne gniazdko z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ale czekają ją niezapowiedziane zwroty akcji za sprawą byłego męża, Andrzeja (Adam Adamonis). Podczas jednej z kłótni, dowie się, że następnego dnia Andrzej bierze ślub z Anitą (Sylwia Juszczak). Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ukończy z wyróżnieniem studia prawnicze. Po egzaminie spotka na korytarzu jednego ze swoich profesorów, Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg), który pogratuluje jej sukcesu. Przystojny i czarujący Wiktor będzie pod ogromnym wrażeniem Anki... Dwanaście nowych odcinków przebojowych "Przyjaciółek" zagości od 1 września, o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat.

 

Aktorzy już znani...

 

W ósmej serii serialu "Przyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Kamil Kula.

 

... i całkiem nowi

 

W nowych odcinkach do obsady dołączą: Paweł Deląg, Michał Czarnecki, Monika Dryl, Katarzyna Maciąg, Wojciech Dąbrowski, Anna Jarosik - Trawińska i Michał Meyer.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek.

 

"Przyjaciółki" już po raz ósmy, w każdy czwatek, o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat. Począwszy od 1 września.

 

polsatnews.pl

hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie