Remontował komendę policji. Był poszukiwany trzema listami gończymi

Polska
Remontował komendę policji. Był poszukiwany trzema listami gończymi
Komenda Powiatowa Policji w Limanowej/Google Maps

39-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego znalazł się w ekipie, która remontowała budynek Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Okazało się, że był poszukiwany trzema listami gończymi przez sądy i prokuratury w całym kraju. Wprost z placu robót trafił do więzienia.

Remont w budynku Komendy Powiatowej Policji w Limanowej rozpoczął się przed kilkoma tygodniami, ale przed paroma dniami w ekipie budowlańców pojawił się nowy pracownik. 

 

Wylegitymował się choć był poszukiwany

 

- Jak każda osoba, która pojawia się na komendzie, mężczyzna musiał się wylegitymować, a w tym przypadku weryfikacja musiała być szczegółowa, gdyż mężczyzna miał pracować na terenie komendy - powiedział polsatnews.pl kom. Grzegorz Gubała, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

 

Okazało się, że za 39-latkiem wystawiono trzy listy gończe. Poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Krakowie, miał do odbycia karę więzienia. Szukały go także dwie prokuratury, obie w celu ustalenia miejsca pobytu. 

 

Z placu budowy do więzienia


Mieszkaniec powiatu nowotarskiego prosto z placu robót trafił do Zakładu Karnego w Nowym Sączu. Pozostanie tam przez co najmniej najbliższy rok.

 

- Mężczyzna ma też do odbycia karę kilka dni aresztu za niezapłacona grzywnę - wyjaśnił kom. Gubała.

 

polsatnews.pl

grz/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze