Utrudnienia na A4. Autostrada w remoncie

Biznes
Utrudnienia na A4. Autostrada w remoncie
Polsat News

1 września rozpoczną się prace na ponad 2,5 km odcinku autostrady A4 w okolicy węzła Brzezimierz (woj. dolnośląskie). W pierwszej fazie przygotowane zostaną tymczasowe przewiązki umożliwiające bezpieczny przejazd z jednej nitki autostrady na drugą. W drugim tygodniu września planowane jest częściowe zamknięcie węzła. Zakończenie remontu na A4 planowane jest na 15 października 2016 roku.

Zmianę odczują kierowcy jadący jezdnią północną, ponieważ łącznice w kierunku Wrocławia będą zamknięte przez ok. 14 dni. W zawiązku z tym rekomendowany jest objazd zgodnie z załączoną mapą.

 


Kierowcy jadący w stronę Wrocławia powinni na węźle Brzeg zjechać na drogę nr 403, następnie skręcić w lewo w DK39 kierując się na Łagiewniki przez Strzelin, a następnie w Łagiewnikach skręcić w prawo w DK8 i następnie kierować się na Wrocław.


Na odcinku prowadzonych prac, jak i na odcinkach jezdni poprzedzających roboty, wprowadzone zostaną ograniczenia prędkości. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przypomina, że komunikaty o utrudnieniach są wyświetlane na tablicach świetlnych nad autostradą.

 

polsatnews.pl

grz/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie