Warszawa: 11 osób w szpitalu po zderzeniu tramwaju z autobusem

Polska
Warszawa: 11 osób w szpitalu po zderzeniu tramwaju z autobusem
Polsat News

Do wypadku doszło w środę rano przy Rondzie Wiatraczna w Warszawie - poinformowała Komenda Stołeczna Policji. Tramwaj linii 24 uderzył w autobus linii 188, ten z kolei zderzył się z samochodem osobowym.

11 osób zostało przewiezionych do szpitala, ponadto 16 osobom pomoc medyczna została udzielona na miejscu - powiedział Rafał Retmaniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

 

Jak poinformował, osoby przetransportowane do szpitala miały lekkie obrażenia, głównie otarcia i zadrapania. Policjant zastrzegł, że liczba rannych może jeszcze ulegać zmianie.

 

Kierowca i motorniczy byli trzeźwi. Policja bada przyczyny i sprawdzi, który z nich doprowadził do zderzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że któryś z pojazdów - autobus albo tramwaj - wjechał wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

 

Utrudnienia w ruchu na tym odcinku trwały około dwóch godzin. Przed godz. 10 ruch w rejonie Ronda Wiatraczna odbywał się już normalnie, ale jak - informuje stołeczny ZTM - na trasie nadal mogą występować opóźnienia

 

PAP, Polsat News

az/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie