Prezes PiS na rybach: Kaczyński łowił szczupaki. Brudziński pokazał zdjęcia z męskiej wyprawy

Polska
Prezes PiS na rybach. Joachim Brudziński pochwalił się zdjęciami
Galeria zdjęć (6)

Wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński zdał na Twitterze relację z wędkarskiej wyprawy po Zalewie Szczecińskim. I dzięki zdjęciom zamieszczonym przez wicemarszałka Sejmu internauci dowiedzieli się, jak wakacyjną niedzielę spędził prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Z informacji umieszczonych na Twitterze przez Joachima Brudzińskiego wynika, że w gronie wędkarzy był także europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Czesław Hoc. Panowie obrali kurs na Wolin, łowili szczupaki, zaś koniec męskiej wyprawy na ryby uświetniła "biblijna tęcza", która pojawiła się nad Zalewem Szczecińskim. I która także została uwieczniona na pamiątkowej fotografii.

 

W jednym z wpisów Joachim Brudziński stwierdził nawet, że zdaniem Czesława Hoca prezes PiS uważa, iż Pomorze Zachodnie "jest the best".

 

 

 

 

 

Dwa lata temu był wspólny spływ

 

To nie pierwszy raz, kiedy Joachim Brudziński towarzyszył prezesowi PiS w wakacyjnej wyprawie. W 2014 roku wicemarszałek Sejmu wziął udział w spływie Dunajcem, na który wybrał się przebywający na urlopie w Pieninach Jarosław Kaczyński.

 

 

 

polsatnews.pl

jak/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie