Niwelowanie zmarszczek gniewu. Tego nauczą na UW

Technologie
Niwelowanie zmarszczek gniewu. Tego nauczą na UW
Pixabay.com/dkochli

Uniwersytet Otwarty działający w ramach Uniwersytetu Warszawskiego właśnie zaczął reklamować nowe kursy, na które rekrutacja ruszy 9 sierpnia. Na uczelni z 200-letnią tradycją można będzie zgłębić tajniki refleksologii lub zapoznać się z ewolucją i trybem życia rekinów.

"Celem Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego jest zapewnienie osobom dorosłym różnych form kształcenia się na wysokim poziomie, zgodnie z ich zainteresowaniami i potrzebami oraz dostosowanych do ich indywidualnych możliwości, a także stworzenie centrum edukacji otwartej, które zapewni dynamiczny rozwój kształcenia ustawicznego w Polsce" - tak uniwersytet reklamuje się na swojej oficjalnej stronie internetowej.

 

I zachęca do zapoznania się z poszerzoną ofertą kursów, które można będzie wybrać na I trymestr roku akademickiego 2016-2017.

 

Wśród nich, oprócz zajęć językowych, informatycznych, wykładów o stosunkach międzynarodowych oraz przybliżających problemy geopolityczne współczesnego świata, znalazły się bardziej oryginalne.

 

I tak każdy, kto za udział w zajęciach zapłaci ok. 300 złotych, będzie mógł zdobyć wiedzę w zakresie "ewolucji i trybu życia rekinów" lub dowiedzieć się, jak wykonywać "automasaż twarzy zamiast medycyny estetycznej". Zakres tych drugich zajęć obejmuje niwelowanie zmarszczek gniewu, kurzych łapek i opadającej powieki.

 

Chętni do udziału w zajęciach pt. "Automasaż - sam możesz rozluźnić swoje ciało" muszą być za to przygotowani na zdobycie wiedzy o refleksologii, czyli metodzie odpowiedniego uciskania punktów na stopach, bądź dłoniach.

 

polsatnews.pl, "Warszawa w pigułce"

jak/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie