Kubot wybrańcem Radwańskiej. "Nie chcę wpadać w hurraoptymizm"

Sport
Kubot wybrańcem Radwańskiej. "Nie chcę wpadać w hurraoptymizm"
PAP/Adam Warżawa

Agnieszka Radwańska podjęła decyzję, że w grze mieszanej turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro wystąpi w parze z Łukaszem Kubotem. - Oczywiście, że się cieszę, ale na razie nie wpadam w hurraoptymizm - powiedział polski tenisista.

Agnieszka Radwańska podjęła decyzję, że w grze mieszanej turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro wystąpi w parze z Łukaszem Kubotem. "Oczywiście, że się cieszę, ale na razie nie wpadam w hurraoptymizm”- powiedział polski tenisista.

 

- Agnieszka niczym nie uzasadniła swojej decyzji. Powiedziała jedynie, że ja grałem w Londynie, a teraz czas na Łukasza. O dodatkowe szczegóły trzeba pytać Agę - skomentował Marcin Matkowski, deblowy partner Kubota.

 

Kolejna szansa

 

Rywalizacja w mikście rozpocznie się dopiero za kilka dni i nie było nawet jeszcze losowania.

 

- Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja. Nie chcę wpadać w hurraoptymizm. Będzie to na pewno kolejna szansa, ale ja się koncentruję na razie na deblu, a Agnieszka na singlu. Mam nadzieję, że dostaniemy się w ogóle do turnieju, bo to też jest niejasne - podkreślił Kubot.

 

On wraz z Matkowski wygrali w 1. rundzie gry mieszanej z reprezentującymi Indie 43-letnim Leandrem Paesem i Rohanną Bopannem 6:4, 7:6 (8-6) i awansowali do 1/8 finału turnieju olimpijskiego.

 

PAP

az/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze