"Lato Polsat News" w Suwałkach

Polska
"Lato Polsat News" w Suwałkach
Galeria zdjęć (12)

Czy znacie stolicę Suwalszczyzny? Jeżeli Suwałki kojarzą wam się tylko z polskim biegunem zimna, koniecznie oglądajcie "Lato Polsat News" w ten weekend. Nasi prezenterzy pokażą w sobotni i niedzielny poranek piękno północno-wschodniej Polski.

Na Suwalszczyźnie już od piątku goszczą prezenterzy Polsat News Beata Cholewińska oraz Mariusz Abramowicz. Towarzyszył im będzie szef redakcji pogody Polsat News Marek Horczyczak.

 

 

Zobaczymy m.in. rejs po jeziorze Wigry "papieskim szlakiem". Dlaczego papieskim? Jan Paweł II kochał to największe jezioro na Suwalszczyźnie. W klasztorze Kamedułów w Wigrach do dzisiaj można zwiedzać pomieszczenia, w których papież gościł podczas jednej z pielgrzymek do Polski.

 

Będziemy także nad innym okolicznym jeziorem - tym największym i jednym z najczystszych w Polsce, czyli Hańczą, gdzie odbędą się X Głębokościowe Mistrzostwa Polski. Dowiemy się, jak nurkować bezpiecznie i... co można wyciągnąć z suwalskich jezior. I nie chodzi tylko o skarby.

 

Nad zalewem Arkadia w Suwałkach w sobotę odbędą się zawody strongman amatorów o puchar Suwalszczyzny. Tam także będziemy. Wy także bądźcie z nami!

 

polsatnews.pl

red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze