15-letnia córka Obamy poszła do pracy. Jest kelnerką

Świat
15-letnia córka Obamy poszła do pracy. Jest kelnerką
Michelle Obama, Malia Obama, Barack Obama oraz Sasha Obama w 2011 roku, fot. Pete Souza/Public domain/Wikimedia Commons

Sasha Obama pracuje w nadmorskiej restauracji na niewielkiej wyspie Martha's Vineyard w stanie Massachusetts. Lokal serwuje owoce morza, a młodsza córka prezydenta ma tam mnóstwo obowiązków. 15-latki cały czas pilnują jednak agenci Secret Service.

Wyspa to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku pierwszej pary Stanów Zjednoczonych. Barack Obama jeździ tam od 2009 roku.

 

Sasha - która na wakacjach posługuje się swoim pełnym imieniem, Natasha - w swoich obowiązkach ma m.in. wydawanie posiłków na wynos, przyjmowanie zamówień przy stolikach oraz przygotowanie restauracji na otwarcie w czasie lunchu. Podczas pracy musi nosić firmowy strój.

 

Ochrona - na którą składa się sześciu agentów - stara się zachowywać dyskretnie. Agenci czas spędzają w aucie zaparkowanym obok restauracji lub na pobliskich ławkach.

 

 

 

Biały Dom nie skomentował tych doniesień. Żona prezydenta USA Michelle Obama wielokrotnie powtarzała wcześniej, że stara się wychowywać Sashę i jej starszą siostrę Malię tak normalnie, jak to tylko możliwe.

 

BBC, PAP

pr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie