Londyn: z jadącej autostradą polskiej ciężarówki wyskoczył imigrant

Świat
Londyn: z jadącej autostradą polskiej ciężarówki wyskoczył imigrant
Jay Baker/Daily Mail/Mercury Press
Kadr z filmu

Zdarzenie na autostradzie A1 w północnym Londynie między Edgware i Mill Hill zaobserwowali i nagrali pasażerowie jadącego sąsiednim pasem samochodu. W pewnej chwili z przeciętej nożem plandeki TIR-a wyłonił się mężczyzna, który po pewnym czasie skoczył z naczepy na drogę i uciekł. Kierowca ciężarówki z Nadarzyna nie miał pojęcia o zajściu.

TiR, z którego wyskoczył uchodźca, z powodu korków na autostradzie jechał powoli. Zmagania mężczyzny z plandeką obserwowało wielu kierowców.

 

"Chciał zeskoczyć na nasze auto"

 

Jay Baker, 24-letni szklarz, który był najbliżej, nagrał zdarzenie i opublikował je w sieci, przyznał, że on i współpasażerowie auta, którym podróżował, początkowo nie mogli uwierzyć w to, co widzą. - On chyba nawet chciał zeskoczyć na naszego vana - powiedział cytowany przez "Daily Mail".

 

- Krzyczeliśmy do kierowcy, że w naczepie ma jakiegoś faceta, ale wydaje mi się, że nie mówił po angielsku, więc nawet nie wiedział, o co nam chodziło - dodał.

 

- W końcu przestaliśmy krzyczeć. Wtedy wyskoczył (uchodźca - przyp. red.) i dał nogę. Już go więcej nie zobaczyliśmy. Wydaje mi się, że kierowca nawet nie wiedział, że ktoś jest w naczepie. Prawdopodobnie ten człowiek zakradł się do środka - stwierdził Baker.

 

  

"Daily Mail"

pr/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie