Igrzyska bez rosyjskich lekkoatletów - "Nowy dzień z Polsat News" od 5:58

Polska
Igrzyska bez rosyjskich lekkoatletów - "Nowy dzień z Polsat News" od 5:58
Polsat News

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) odrzucił apelację Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego i lekkoatletów z tego kraju wykluczonych ze startu w igrzyskach w Rio de Janeiro. To oznacza, że definitywnie nie wystąpią oni w zawodach. O tym będzie mówił prof. Jerzy Smorawiński, przewodniczący komisji do zwalczania dopingu w sporcie w "Nowym dniu z Polsat News". Rozmowę poprowadzi Ernest Bodziuch.

Rozmowa z prof. Smorawińskim rozpocznie się o godz. 7:05. Na ten sam temat będą mówić kolejni goście porannego programu: Marian Woronin, rekordzista Polski w biegu na 100 m, medalista olimpijski oraz Artur Partyka, medalista olimpijski - początek tej rozmowy o godz. 8:05.

 

O bieżących tematach politycznych, takich jak uchwalona w czwartek przez Senat ustawa o Trybunale Konstytucyjnym, pomyśle podwyżek wynagrodzeń dla rządzących i usunięciu trzech posłów PO z partii Ernest Bodziuch będzie rozmawiał z Marcinem Kierwińskim z PO (7:35).

 

O godz. 8:35 gościem "Nowego dnia" będzie Piotr Myszka, mistrz świata w żeglarskiej klasie RS:X, kandydat do "złota" na igrzyskach w Rio.

 

Z kolei prof. Paweł Januszewicz, ekspert medyczny Fundacji Polsat będzie mówił o senackich propozycjach noweli dotyczącej ustawy o e-papierosach.

 

polsatnews.pl

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie