Dziewczyna Szpilki "znokautowała" boksera

Kultura
Dziewczyna Szpilki "znokautowała" boksera
Facebook.com/ArturSzpilka

Artur Szpilka, polski bokser z Wieliczki i jego narzeczona Kamila Wybrańczyk wypoczywają na Dominikanie. Podczas spaceru po plaży nagrali krótki, skierowany do fanów pięściarza filmik. Pod koniec wideo dziewczyna pięściarza rzuca pod adresem swojego chłopaka bolesny przytyk.

Po zapewnieniu swoich kibiców o bardzo dobrej formie i stopniowym powrocie do najwyższej dyspozycji, Artur Szpilka postanowił zażartować i niczym trafiony sierpowym przewrócił się na "złocisty" piasek karaibskiej plaży. Wtedy właśnie Kamila roześmiała się i krzyknęła do boksera: "Tak, tak. Tak leżałeś właśnie!" - mówi do boksera.

 

Co miała na myśli? Prawdopodobnie "boleśnie" zażartowała sobie ze swojego chłopaka wspominając w taki sposób jedną z dwóch przegranych przez niego w karierze walk.

 

Trudne doświadczenia walki z Wilderem

 

Szpilka, który mówi o sobie, że z pewnością nadejdzie dzień, gdy zostanie mistrzem świata, przegrał już przez nokaut z Bryantem Jenningsem (styczeń 2014 r.) oraz Deontayem Wilderem (styczeń 2016 r.).

 

Pięściarz cały czas czeka na diagnozę lekarza od której zależy powrót na ring. W styczniu tego roku w walce z Wilderem został w dziewiątej rundzie pojedynku brutalnie znokautowany.

 

Drogie prezenty i fani w internecie

 

"Szpila" regularnie zabiera swoją partnerkę za granicę i nie żałuje jej drogich prezentów. Często dzieli się informacjami o tym w mediach społecznościowych. Tym razem wraz z Kamilą pojechał na Karaiby, jeszcze nie tak dawno wypoczywali na wyspach Kanaryjskich.

 

 

polsatnews.pl

po/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie