"Łowcy cieni" zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Użyli granatów hukowych

Polska
"Łowcy cieni" zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Użyli granatów hukowych
CBŚP

Policyjni "łowcy cieni" wspólnie z funkcjonariuszami kieleckiego CBŚP zatrzymali na ul. Grzybowskiej w Warszawie przed jednym z hoteli poszukiwanego 31-letniego Sebastiana W. Mężczyzna ma odbyć karę 4 lat pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i handel narkotykami. Mężczyzna próbował uciekać, ale został szybko obezwładniony przez policjantów.

Mężczyzna ukrywał się od 9 miesięcy, posługując się w tym czasie fałszywymi danymi. Policjanci z CBŚP, tzw. "łowcy cieni", wytropili poszukiwanego w jednym z warszawskich hoteli, gdzie korzystał z siłowni. Został zatrzymany  gdy wyszedł z budynku. Funkcjonariusze użyli granatów hukowych, by wykorzystać element zaskoczenia.

 

Miał wprowadzić na rynek 35 kg amfetaminy


Sebastianowi W. Prokuratura Okręgowa w Warszawie zarzuca wprowadzenie na rynek ponad 35 kg amfetaminy i prawie 1,5 kg kokainy.


Jak dotąd w sprawie prowadzonej przez kieleckie CBŚP, zatrzymano 12 podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mają  na swoim koncie zarzuty związane z obrotem narkotykami (ekstazy, marihuana, amfetamina, kokaina), wyłudzenia kredytów i wyłudzenia  podatku VAT oraz oszustw leasingowych.


polsatnews.pl

grz/kan
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie