Nagroda za pomoc w zatrzymaniu "snajpera" z Poznania. Policja apeluje o pomoc

Polska
Nagroda za pomoc w zatrzymaniu "snajpera" z Poznania. Policja apeluje o pomoc
policja.gov.pl

Poznańska policja opublikowała wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z uszkodzeniami 28 samochodów zaparkowanych wzdłuż ulic Jasna Rola, Bolka, Naramowicka i na os. Kosmonautów. Komendant Miejski Policji w Poznaniu przewidział nagrodę finansową dla osoby, która przyczyni się do zatrzymania sprawcy zniszczenia pojazdów.

Niezidentyfikowany mężczyzna poruszający się rowerem uszkodził 7 i 10 lipca szyby w kilkunastu autach. Jak informuje policja, sprawca prawdopodobnie strzelał do zaparkowanych samochodów z wiatrówki.


Poszukiwany przez policjantów podejrzany ma ok. 30-40 lat i 180 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma jasne, blond włosy i charakterystyczne zakola. Poruszał się rowerem koloru ciemnego.

 

"Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informację o tych zdarzeniach proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ" - czytamy na portalu policja.gov.pl. 

 

Z informacjami w sprawie można się zgłaszać osobiście na osiedlu Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami: 61-841-46-11, 997.

 

wielkopolska.policja.gov.pl

po/grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze