Zobacz, jakie atrakcje czekają na turystów w górach. "Lato Polsat News" w Pieninach

Kultura
Lato Polsat News w Pieninach
Galeria zdjęć (10)

Wakacje to nie tylko wypoczynek nad morzem. Mnóstwo ludzi coraz częściej na miejsce urlopu wybiera góry. - Chcemy pokazywać atrakcyjne miejsca, gdzie można i warto odpoczywać latem w górach - powiedziała Beata Cholewińska, jedna z prowadzących program "Lato Polsat News". Już w najbliższy weekend ekipa naszej telewizji odwiedzi Kluszkowce.

Kluszkowce znajdują się w malowniczych okolicach Pienin. Miejsce to jest idealne dla miłośników górskich wycieczek. W programie ekipa Polsat News wyjaśni, jak najlepiej spakować się na kilkudniową wyprawę w góry. Przyjrzy się również najpopularniejszym szlakom górskim i specjalnie dla widzów wybierze te najlepsze.

 

 

 

Pieniny to idealne miejsce nie tylko dla miłośników wspinaczki górskiej, ale również żeglarstwa i kajakarstwa. Swój raj mają tu również paralotniarze - towarzyszą im przepiękne widoki oraz doskonałe warunki do uprawiania sportu.

 

Spływ Dunajcem, czy podróż rowerem?

 

Jedną z pienińskich atrakcji jest spływ rzeką Dunajec. W weekendowym programie będzie można poznać historie flisaków pienińskich, czyli osób, które zawodowo zajmują się przewozem turystów przez Dunajec.

 

Region obfituje w wiele ścieżek rowerowych. W "Lato Polsat News" zostaną pokazane akcje pozorowane, m.in. z jednego z wypadków rowerowych - nasi eksperci wyjaśnią, jak się zachować w takich przypadkach.

 

Od 25 czerwca, przez kolejnych 10 tygodni, w wybranych miejscach w Polsce gości akcja "Lato Polsat News". Relacje można zobaczyć na antenach Telewizji Polsat i Polsat News oraz na naszym portalu.

 

Polsat News

mr/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie