Komornik zdekonspirował najpopularniejszego polskiego świadka koronnego

Polska
Komornik zdekonspirował najpopularniejszego polskiego świadka koronnego
Polsat News

PESEL, nowe nazwisko i adres zamieszkania – te dane najbardziej znanego polskiego świadka koronnego, "Masy", znalazły się w piśmie wysłanym przez jednego z poznańskich komorników do redakcji miesięcznika, który napisał, ile "Masa" zarobił na swoich książkach. Chodzi o to, że świadek koronny ma długi i komornik go ściga.

W miesięczniku "Polska Bez Cenzury" opisano, w jaki sposób w ostatnich latach "Masa" wzbogacił się wydając książki. A zdaniem gazety na tytułach takich jak "Masa o porachunkach polskiej mafii", "O kilerach polskiej mafii" i "O bossach polskiej mafii" świadek koronny mógł zarobić ok. 2,5 miliona złotych.

 

Te informacje zainteresowały komornika sądowego z Poznania, który prowadzi przeciwko "Masie" postępowanie egzekucyjne. Komornik wysłał do redaktora naczelnego magazynu wezwanie do udzielenia informacji dotyczących źródła wierzytelności należnych "Masie".

 

Na wezwaniu widniały dane chronionego przez policję świadka koronnego, w tym jego nowe nazwisko, PESEL i adres zamieszkania.

 

epoznan.pl

 

jak/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze