Policja szuka zaginionego rodzeństwa

Polska
Policja szuka zaginionego rodzeństwa
Fot. Policja

33-letnia Monika Duda i jej 17-letni przyrodni brat, Michał Jankowski, po raz ostatni widziani byli 22 czerwca na ul. Fabrycznej w Poznaniu. Od tamtego czasu nie wrócili do domu i nie skontaktowali się z rodziną.

Zaginionego rodzeństwa poszukują policjanci z komisariatu Poznań-Wilda. Podali rysopis poszukiwanych.

 

Monika Duda, ma 33 lata, 165 cm wzrostu, waży 65 kg i jest średniej budowy ciała, ma okrągłą twarz. Ma długie, proste, kasztanowe włosy z jasnymi pasemkami, które często upina w warkocz. Oczy zielono-szare. Posiada znaki szczególne, trzy tatuaże - na przedramieniu napis "Oliwka", na lewej łopatce rysunek róży oraz napis na plecach. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w krótkie niebieskie spodenki jeansowe, czarną koszulkę na ramiączkach, czarne tenisówki, miała przy sobie dużą czarną sportową torbę marki Adidas.

 

Michał Jankowski ma 17 lat, mierzy 175 cm, waży 60 km i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie czarne włosy, pociągłą twarz i lekko odstające uszy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarno-pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem, szarą bluzę, czarne spodnie oraz białe buty sportowe.

 

Wszystkie osoby, które po 22 czerwca br. widziały zaginionych lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca ich pobytu - proszone są o kontakt policjantami z komisariatu Poznań-Wilda pod numerami telefonu (61) 84 125-11/12 lub 997 - czynne całą dobę. 

 

polsatnews.pl

 

 

jak/kan

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze