Poseł PiS szokuje. Do Wałęsy: zapraszam cię na solo, bydlaku!

Polska
Poseł PiS szokuje. Do Wałęsy: zapraszam cię na solo, bydlaku!
Twitter.com

Dominik Tarczyński w ten sposób odpowiedział na słowa Lecha Wałęsy, który podczas poniedziałkowego spotkania z działaczami KOD zapowiedział, że opozycja "wytnie" polityków PiS z "korzeniami od sołtysa do ministra". W rozmowie z polsatnews.pl Tarczyński dodał, że nie obawia się kolejnej reprymendy od rzeczniczki PiS Beaty Mazurek - tak jak przy okazji słynnej wizyty w jacuzzi.

"Bolek mówi przez media do posła na sejm RP, że "wyrwie mnie z korzeniami". Zapraszam Cię na solo bydlaku! (pisownia oryginalna - przyp. red.)" - napisał Tarczyński na Twitterze.

 

 

Tarczyński "zabłysnął" w mediach społecznościowych ponad tydzień temu, kiedy na Twitterze zamieścił zdjęcie swojej... stopy w trakcie kąpieli w jacuzzi - w warszawskim wieżowcu, na wysokości wieży zegarowej Pałacu Kultury i Nauki. Szybko zwrócono mu uwagę, że jest oderwany od rzeczywistości, tak jak poprzednia władza.

 

 

 

- Dominik Tarczyński jest bardzo aktywny na Twitterze, może powinien swoją aktywność skoncentrować na działalności politycznej, a nie na życiu prywatnym - tak rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek skomentowała w programie "Graffiti" w Polsat News kontrowersyjny wpis na Twitterze swojego partyjnego kolegi.

 

Tarczyński później przyznał jej rację.

 

polsatnews.pl

jak/pr/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie