Jakimowicz: chciałbym, aby Lewandowski wreszcie się "otworzył" w meczu z Ronaldo

Polska
Jakimowicz: chciałbym, aby Lewandowski wreszcie się "otworzył" w meczu z Ronaldo
Polsat News

Robert Lewandowski jak na razie nie może pochwalić się dobrymi statystykami na turnieju we Francji. - Jeżeli udałoby się nam pokonać tę następną drużynę, to lepiej, żeby to była Portugalia. Chciałbym, aby Robert Lewandowski wreszcie się otworzył w meczu z Ronaldo - powiedział w Polsat News po wygranym meczu Polaków ze Szwajcarami Jarosław Jakimowicz, reprezentant artystów polskich w piłce nożnej.

Rywalem biało-czerwonych w ćwierćfinale będzie Chorwacja lub Portugalia - w której gra właśnie Ronaldo.

 

Zdaniem Jakimowicza "bezwzględnym bohaterem sobotniego spotkania" był bramkarz Łukasz Fabiański. - Jego trzy udane interwencje można młodym adeptom sztuki piłkarskiej pokazywać na szkoleniach - zauważył.

 

Aktor podkreślił, że po kontuzji Wojciecha Szczęsnego podczas pierwszego meczu Polaków na mistrzostwach "okazało się, że Fabiański jest niesamowitym bohaterem".

 

Z Jakimowiczem  zgodził się drugi gość Polsat News - Mariusz Czerkawski, były hokeista. - Fabiański bronił świetnie - zauważył. - Ta ostatnia fenomenalna parada w przedłużonym czasie gry przypomniała mi paradę Jerzego Dudka przeciwko Szewczence, kiedy zdobywali (Liverpool w 2005 roku - przyp. red.) Ligę Mistrzów - dodał.

 

polsatnews.pl

wjk/pr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie