Są jeszcze bilety na mecz Polaków

Sport
Są jeszcze bilety na mecz Polaków
PAP/EPA/OLIVER WEIKEN

UEFA poinformowała w czwartek, że są jeszcze do nabycia bilety na wszystkie mecze 1/8 finału piłkarskich mistrzostw Europy. Najmniej wejściówek, nie więcej niż 250, pozostało na spotkanie Polski ze Szwajcarią oraz Hiszpanii z Włochami, który uchodzi za hit tej fazy.

Wszystkie dostępne na spotkanie biało-czerwonych bilety kosztują 145 euro i należą do kategorii pierwszej, a więc obejmują miejsca na środku trybuny głównej lub przeciwległej.

 

Najwięcej wejściówek, ponad tysiąc, nie zostało jeszcze wykupionych na pojedynki Niemiec ze Słowacją oraz Walii z Irlandią Północną.

Większość biletów pochodzi ze zwrotów voucherów zakupionych przed turniejem w opcji "Follow Your Team" przez fanów tych drużyn, którym nie udało się przejść fazy grupowej.

 

Zakup biletów będzie możliwy tylko przez kibiców z krajów, których reprezentacje zakwalifikowały się do 1/8 finału, i prowadzony wyłącznie przez oficjalny portal UEFA. Sprzedaż rozpoczęła się w czwartek o godz. 14:00. Nie będzie możliwości nabycia biletów na stadionie.

 

Spotkanie Polska - Szwajcaria rozpocznie 1/8 finału i odbędzie się w sobotę o godz. 15 w St. Etienne.

 

PAP

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie