"Nigdy nie podawaj ręki Joachimowi Loewowi"

Sport
"Nigdy nie podawaj ręki Joachimowi Loewowi"
Polsat News

Nagranie z... nietypowym zachowaniem selekcjonera reprezentacji Niemiec zarejestrowanym podczas meczu z Ukrainą krąży po internecie. Reprezentanci Niemiec postanowili wytłumaczyć swojego trenera. Lukas Podolski stwierdził, że to nic niezwykłego, gdyż "80 proc. tak robi". Niemiecki Związek Piłki Nożnej skarży się UEFA na opublikowanie kompromitujących powtórek.

Trener reprezentacji Niemiec Joachim Loew podczas meczu z Ukrainą (2:0) został przyłapany na tym, jak wkładał sobie dłoń w spodnie... Filmik natychmiast stał się hitem Internetu.

 

Niemiecki związek piłkarski w piśmie do UEFA zażądał wyjaśnień dlaczego te obrazy trafiły do internetu i są rozpowszechniane przez media oraz kibiców. Nazwała to atakiem "na prywatną sferę" Loewa.

 

Tematu zachowania trenera nie zabrakło także na konferencji prasowej reprezentacji Niemiec. Zmierzył się z nim ku uciesze dziennikarzy Lukas Podolski: - Myślę, że 80 procent z was też drapie się czasem po jajach i to jest O.K. - powiedział ze śmiechem napastnik.

 

Internauci byli jednak innego zdania. Powstało już wiele memów komentujących zachowanie selekcjonera. 

 

 

Internauci nawiązali również do zbliżajacego się meczu z Polską...

 

Do czwartku trzeba poczekać z odpowiedzią na pytanie zadane przez jednego z internautów. Jak będzie wygladać przywitanie Adama Nawałki z niemieckim trenerem przed meczem obu reprezentacji.

 

polsatnews.pl

az/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie