"To skandal. Nie można tak grać na Euro, jak się ma 19 lat". Piłkarze żartują po meczu

Sport
"To skandal. Nie można tak grać na Euro, jak się ma 19 lat". Piłkarze żartują po meczu
LaczyNasPilka.pl

- Ja miałem 22 lata i 60 minut wytrzymałem. 19 lat i profeska - powiedział o występie Bartosza Kapustki w meczu z Irlandią Północną Wojciech Szczęsny. - Już tylko w głowach Niemcy - podkreślił z kolei Grzegorz Krychowiak na nagraniu udostępnionym przez PZPN.

Polscy piłkarze w pierwszym meczu na Euro 2016 pokonali zespół Irlandii Północnej  1:0 po golu Arkadiusza Milika. To pierwsza wygrana Polaków w historii występów na Euro.


W czasie powrotu z Nicei, gdzie biało-czerwoni rozegrali spotkanie, do La Baule, gdzie znajduje się hotel i baza treningowa Polaków, piłkarze mogli się wyluzować po historycznym zwycięstwie, a PZPN przygotował zakulisowy filmik.


- Samopo mega - powiedział o swoim samopoczuciu Kamil Grosicki, który po skręceniu kostki w sparingu z Litwą, w meczu z Irlandią Północną wszedł z ławki rezerwowych i zagrał ostatnie 10 minut.

 

"Czyż to nie jest piękne?"


- Kamera mnie peszy - żartował Robert Lewandowski. - Pogoda była piękna, słońce świeciło, raziło trochę w oczy, ale co z tego, skoro wszyscy kibice mieli to słońce przed sobą, mogli się opalić, zobaczyć dobre widowisko i na końcu cieszyć się tym zwycięstwem. Czyż to nie jest piękne? - pytał kapitan polskiej reprezentacji.

 

Autor nagrania zapytał także Artura Jędrzejczyka o historię czapeczki, który polski obrońca założył daszkiem do tyłu przez co przypominała przepaskę na czoło, którą noszą zawodnicy azjatyckich sztuk walki. - Dostałem od Jackie Chana. Na trybunach był - powiedział "Jędza".

 

PZPN

prz/kan

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze