"Przez twe oczy zielone", czyli hit z szatni piłkarzy, króluje na polskim YouTube

Kultura
"Przez twe oczy zielone", czyli hit z szatni piłkarzy, króluje na polskim YouTube
YouTube

Po tym, jak polscy reprezentanci swój awans na Euro uczcili odśpiewując w szatni hit disco polo, w oryginale wykonywany przez Zenona Martyniuka, piosenka "Przez twe oczy zielone" w błyskawicznym tempie zaczęła zyskiwać na popularności. W maju oryginalny klip do utworu był już najpopularniejszym na polskim YouTube. Miał prawie 4,4 mln odsłon, 400 komentarzy i prawie 7,33 tys. polubień.

Tak wynika z raportu firmy Sotrender, która bada trendy w sieci. W sumie teledysk do piosenki "Przez twe oczy zielone", opublikowany dwa lata temu w kanale Disco Polo Lajf, ma ponad 45 milionów odsłon.

 

Drugim najpopularniejszym wideo w maju był utwór Gangu Albanii pt. "Kapitan Kox" (kanał Step Records) - 3,7 mln odsłon, a trzecim teledysk zespołu After Party "Ona lubi pomarańcze" (kanał Zespół After Party) - zwynikiem 3,6 mln odsłon.

 

Najpopularniejszymi kanałami na YouTube pozostają wciąż: SA Wardega - z 3,44 mln subskrypcji, Abstrachuje TV – który osiągnął wynik 2,20 mln i Rezigiusz - który ma 2,06 mln.

 

 

 

 

Jeśli chodzi o sportowe kanały na polskim YouTube, najpopularniejszym w maju był kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej "Łączy nas piłka", dzięki któremu można było zajrzeć za kulisy przygotowań polskiej kadry do Euro we Francji. W maju kanał zyskał ponad 27 tysięcy nowych subskrybentów i został wyświetlony 4 miliony razy.

 

A oto, jak śpiewając m.in. "Przez twe oczy zielone" nasi kadrowicze cieszyli się z awansu na mistrzostwa Europy:

 

 

 

press.pl, polsatsport.pl

jak/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie