Odwiedzamy hotel polskiej kadry na Euro 2016

Sport
Odwiedzamy hotel polskiej kadry na Euro 2016
Polsat News

Hotel Barriere L'Hermitage, gdzie zamieszka polska reprezentacja piłkarska, znajduje się w urokliwej nadmorskiej miejscowości La Baule. Jest to miejsce oddalone od zgiełku miast i idealne na wypoczynek oraz regenerację. Hotel, jeszcze przed przyjazdem piłkarzy, zwiedził reporter Polsat Sport Marcin Lepa. - Miejmy nadzieję, że będą tu mieszkać, aż do samego finału - mówił o zawodnikach Lepa.

La Baule to typowo nadmorska miejscowość z wąskimi uliczkami, pełna pensjonatów, hotelików, jachtów, kawiarenek i małych rond. Słynie z 12-kilometrowej plaży. Sielankowego obrazu dopełnia piękna pogoda. Niewiele znaków świadczy o tym, że w tym samym kraju rozpocznie się wkrótce wielki turniej.

 

Pierwszy sprawdzian 12 czerwca

 

Reprezentacja Polski ma przybyć tutaj po godzinie 13:00. Wyląduje w oddalonym o kilkanaście kilometrów Saint-Nazaire, następnie piłkarze wsiądą - po raz pierwszy podczas turnieju - do oficjalnego autokaru reprezentacji na Euro 2016. Z lotniska przyjadą do swojego hotelu, gdzie wszystko jest przygotowane na ich przybycie.

 

Pierwszy mecz podopieczni Adama Nawałki rozegrają w niedzielę z Irlandią Północną, drużyną, która nie przegrała żadnego ze swoich ostatnich 12 meczów.

 

Polsat News, polsatnews.pl, ŁączyNasPiłka

po/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie