Kontuzja Grosickiego w meczu z Litwą

Sport
Kontuzja Grosickiego w meczu z Litwą
PAP/Bartłomiej Zborowski

Kamil Grosicki skręcił staw skokowy w meczu Polska - Litwa (0:0). Sztab medyczny reprezentacji od razu przystąpił do zabiegów, które mają przygotować zawodnika do niedzielnego spotkania z Irlandią Północną w fazie grupowej mistrzostw Europy - poinformował na Twitterze Jakub Kwiatkowski, rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Kamil Grosicki należał do najlepszych na boisku w pojedynku z Litwinami. Niestety, po jedym ze starć z rywalem zszedł z boiska w 77. minucie meczu z grymasem bólu. Chwilę wcześniej ucierpiał w starciu z Edvinasem Girdvainisem. W jego miejsce trener wprowadził Sławomira Peszkę.
 
 

 

Polska zremisowała z Litwą 0:0 w towarzyskim meczu piłkarskim w Krakowie. Był to ostatni sprawdzian biało-czerwonych przed mistrzostwami Europy we Francji. We wtorkowe przedpołudnie z podkrakowskiego lotniska w Balicach polscy piłkarze odlecą do swojej francuskiej bazy w La Baule.

 

 Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca. Pierwszy mecz w grupie C biało-czerwoni rozegrają 12 czerwca - z Irlandią Północną w Nicei. Cztery dni później zmierzą się z Niemcami w Saint-Denis, a 21 czerwca spotkają się z Ukrainą w Marsylii.

 

polsatnews.pl

 

 

 

az/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!