"Wydarzenia 15:50" w maju liderem w porze emisji

Polska
"Wydarzenia 15:50" w maju liderem w porze emisji
Polsat News

"Wydarzenia 15:50" - popołudniowe wydanie programu informacyjnego Telewizji Polsat i Polsat News w ciągu miesiąca na dwóch antenach oglądało średnio ponad 1,3 mln widzów, co przełożyło się na 22 proc. udziałów. Program w trakcie emisji był liderem oglądalności.

Najchętniej oglądanym było wydanie z 16 maja. "Wydarzenia 15:50" wybrało wtedy łącznie na antenach Telewizji Polsat i Polsat News ponad 1,8 miliona widzów. Przełożyło się to na udziały w wysokości 24,3 proc. w grupie wiekowej 4+ i 24,7 proc. w grupie 16-49 lat.

 

"Wydarzenia 15:50" uzyskały również lepsze rezultaty w porównaniu z kwietniem 2016 r.. Według danych Nielsen Audience Measurement program przyciągnął średnio o 3,1 proc. więcej widzów, a udziały w trakcie emisji popołudniowego wydania "Wydarzeń" wzrosły o 20 proc. w grupie wiekowej 4+ i o 14 proc. w grupie 16-49.

 

"Wydarzenia" to flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński, jest emitowane codziennie o godzinie 18:50.

 

Od poniedziałku do piątku "Wydarzenia" są również nadawane o godzinie 15:50 w Telewizji Polsat, Polsat News i Polsat News 2, a o 22:00 w Polsat News. Wydanie popołudniowe prowadzą Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Mosór, Maciej Stroiński i Mariusz Abramowicz. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Magda Sakowska, Maciej Stroiński oraz Joanna Wrześniewska-Sieger. Szefową "Wydarzeń" jest Dorota Gawryluk.

 

Polsat News

am/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze