Adam Hofman ma nową funkcję. Został wiceprzewodniczącym Związku Piłki Ręcznej w Polsce

Sport
Adam Hofman ma nową funkcję. Został wiceprzewodniczącym Związku Piłki Ręcznej w Polsce
Polsat News
Adam Hofman

Decyzję o nominacji dla byłego polityka PiS podjął zarząd ZPRP na wtorkowym posiedzeniu. Hofman będzie odpowiadał za "współpracę z otoczeniem Związku".

W ramach swoich obowiązków Hofman będzie się kontaktował z przedstawicielami różnych środowisk, którzy deklarują współpracę na rzecz rozwoju i promocji polskiej piłki ręcznej.

 

Społecznie zbuduje wizerunek

 

"W ZPRP zajmie się między innymi budowaniem wizerunku i pozycjonowaniem marki narodowej jaką są reprezentacje Polski w piłce ręcznej, promocją polskiej piłki ręcznej oraz koordynacją współpracy pomiędzy wszystkimi - obecnymi i przyszłymi - partnerami ZPRP" - głosi komunikat.

 

Były rzecznik prasowy PiS i klubu parlamentarnego tej partii został w nim przedstawiony jako wiceprzewodniczący sejmowej komisji sportu i turystyki w latach 2011-2015, a obecnie osoba zajmująca się komunikacją i promocją osób oraz marek.

 

Hofman swoją funkcję ma pełnić społeczenie.

 

Pechowa podróż do Hiszpanii

 

Hofman pożegnał się z polityką w wyniku tzw. afery madryckiej z jesieni 2014 roku.

 

Polityk miał udać się w służbową podróż do Madrytu na posiedzenie Komisji Zagadnień Prawnych i Praw Człowieka Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.

 

Hofman razem z ówczesnymi posłami PiS Mariuszem Antonim Kamińskim oraz Adamem Rogackim pobrali z sejmowej kasy kilkanaście tysięcy złotych na podróż samochodem. W rzeczywistości polecieli do Hiszpanii razem z żonami tanimi liniami lotniczymi.

 

polsatnews.pl

pr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie