"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. O godziwym wynagrodzeniu

Polska
"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. O godziwym wynagrodzeniu
Polsat News

Trwający od tygodnia strajk w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka pozostaje bez rozstrzygnięć, wywołuje też coraz więcej emocji. O możliwości zawarcia porozumienia pomiędzy pielęgniarkami a dyrekcją szpitala Bartosz Kurek, prowadzący program "Nowy Dzień z Polsat News", porozmawia z Dorotą Gardias, przewodniczącą Forum Związków Zawodowych.

Dorota Gardias, przewodnicząca Forum Związków Zawodowych, będzie także rozmawiała (godz. 7:35) o minimalnej stawce godzinowej za pracę, którą zajmie się we wtorek rząd. Pytań o sprawę godziwych wynagrodzeń i sytuację w Centrum Zdrowia Dziecka spodziewać się może także Rafał Bochenek, rzecznik gabinetu Beaty Szydło, który będzie gościem w programie "Graffiti" (godz. 8:50).

 

Bartosz Kurek będzie również pytał swoich gości o szczegóły przygotowań do ważnych dla Polski imprez. O godz. 8:05 Tomasz Siemoniak, były szef MON, opowie o przygotowaniach do szczytu NATO, a o godz. 9:05 Tomasz Frankowski, były napastnik reprezentacji Polski, zdradzi tajniki przygotowań kadry do Euro 2016.

 

polsatnews.pl

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie