Tragiczna śmierć w Siedlcach: wypadł z okna biurowca urzędu wojewódzkiego

Polska
Tragiczna śmierć w Siedlcach: wypadł z okna biurowca urzędu wojewódzkiego
Wikipedia/CC BY-SA 3.0

- Jest za wcześnie, by stwierdzić, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy samobójstwo - powiedział polsatnews.pl podinspektor Jerzy Długosz z siedleckiej policji. Z okna, prawdopodobnie na 9. piętrze, budynku urzędu wojewódzkiego wypadł mężczyzna. Zginął na miejscu. Według wstępnych ustaleń policji mężczyzna był mieszkańcem Siedlec i miał 77 lat.

Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dzisiaj w budynku przy ul. Piłsudskiego 38. Zgłoszenie o wypadku funkcjonariusze otrzymali po godz. 11 od pogotowia ratunkowego.

 

Mazowiecki Urząd Wojewódzki jest właścicielem biurowca przy ul. Piłsudskiego, ale - jak powiedział polsatnews.pl kierownik siedleckiej delegatury Mariusz Orzełowski - zajmuje tylko 4 piętra budynku. Pozostałe piętra są podnajmowane innym instytucjom, m.in. Samorządowemu Kolegium Odwoławczemu, delegaturze Kuratorium Oświaty i Oddziałowi Polityki Społecznej.


- Mężczyzna, który zginął, nie był zarejestrowany w żadnej sprawie w żadnej instytucji, znajdującej się w budynku - powiedział Orzełowski. - Jego śmierć nie była związana z pracą urzędu - dodał.

 

polsatnews.pl

am/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze