"Dla zdrajców w sercach uczciwych Polaków zawsze była pogarda" - radna PiS o kontrowersyjnym wpisie

Polska
"Dla zdrajców w sercach uczciwych Polaków zawsze była pogarda" - radna PiS o kontrowersyjnym wpisie
Polsat News

- Podarcie uchwały o suwerenności państwa polskiego jest deklaracją zdrady ojczyzny - powiedziała gdańska radna PiS Anna Kołakowska. Skomentowała w ten sposób swój wpis na Facebooku, w którym napisała o posłance PO Agnieszce Pomaskiej, że "trzeba to coś złapać i ogolić na łyso".

Kołakowska skomentowała w ten sposób fakt podarcia w piątek przez Pomaską na mównicy sejmowej uchwały o suwerenności Polski.


- Jeśli ktoś ma inne poglądy, jak choćby Agnieszka Pomaska, nie można łagodniej określić swojej opinii? - pytał Kołakowską reporter Polsat News Szymon Zaworski.


- Może i można, ale ja nie miałam na to ochoty. Generalnie do ludzi, którzy maja pogardliwy stosunek do niepodległości państwa polskiego ja mam prawo mieć pogardliwy stosunek. Dla zdrajców zawsze w sercach uczciwych Polaków był pogarda - odpowiedziała radna PiS.


W rozmowie z Zaworskim Kołakowska dodała, że "w czasie II wojny światowej golono na łyso kobiety które współpracowały z okupantem".


Zapytana o to, kto jest okupantem dzisiaj, odpowiedziała, że "Są środowiska. My to wyraźnie widzimy, widzimy np. homodyktaturę, widzimy narzucanie nam języka homoseksualistów (…) widzimy, jak jest w całej Europie. To są rzeczy oczywiste".

 

 

Polsat News

am/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie