"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. Jak kadra przygotuje się do Euro 2016

Polska
"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. Jak kadra przygotuje się do Euro 2016
Polsat News
Joanna Górska

O planach Adama Nawałki przed mistrzostwami Europy z Michałem Listkiewiczem porozmawia w niedzielny poranek Joanna Górska. W studiu Polsat News pojawi sie także m.in. Wojciech Fedyk. Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej opowie, gdzie jechać na wakacje w Polsce w sytuacji, kiedy nad Bałtykiem brakuje kwater.

Jako pierwsza - o 7:05 - z Joanną Górską porozmawia Małgorzata Szadkowska z fundacji Otwarte Klatki i opowie o kampanii dotyczącej wykorzystywania zwierząt w przemyśle modowym. Z kolei o 7:50 w studiu pojawi się Michał Listkiewicz.

 

Kwadrans później zahaczymy o bieżącą politykę - politolog Andrzej Pomarański będzie mówił o zwieraniu szeregów przez partie opozycyjne i dalszym ciągu sporu o Trybunał Konstytucyjny.

 

O 8:50 z Joanną Górską porozmawia Wojciech Fedyk.

 

Pięć minut po dziewiątej z Gdańska połączy się Piotr Stareńczak z portalmorski.pl. Rozmowa będzie dotyczyła "Harmony of the seas", największego statku pasażerskiego świata, który w niedzielę ruszy w dziewiczy rejs.

 

Piętnaście minut później z Łodzi połączy się Adam Jerzykowski. Pływak jest pomysłodawcą akcji "Swim for a dream". Obecnie chce przepłynąć z Alcatraz do San Francisco. Dowiemy się, jak planuje tego dokonać.

 

Ostatnim gościem - o 9:50 - będzie Aleksandra Szwed, piosenkarka, aktorka i finalistka programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 

polsatnews.pl

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie