Mecze Polaków w otwartym Polsacie. Oficjalny plan transmisji Euro 2016

Sport

Przed nami ogromna dawka piłkarskich emocji. Telewizja Polsat przedstawiła plan transmisji spotkań Euro 2016. W otwartym kanale na żywo kibice obejrzą 24 mecze, w tym wszystkie mecze Polaków. Wszystkich 51 meczów na żywo i bez reklam będzie można zobaczyć wyłącznie w specjalnie utworzonych kanałach premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.

Od 10 czerwca do 10 lipca każdego dnia meczowego na antenie głównej Polsatu obejrzą co najmniej jedno spotkanie na żywo.

 

Polsat przygotuje ponad 200 godzin bezpośrednich relacji wprost z francuskich stadionów i baz treningowych najlepszych reprezentacji Europy.

 

W otwartym kanale Polsatu kibice zobaczą:

 

· mecz otwarcia
· wszystkie mecze Polaków w każdej fazie turnieju
· cztery z ośmiu meczów 1/8 finału
· wszystkie ćwierćfinały
· obydwa półfinały
· finał 

 

Równoległa transmisja tych meczów będzie trwać w kanałach Polsat Sport.

 

Opcja premium bez reklam

 

Wszystkie 51 meczów Euro 2016 będzie transmitowane na żywo wyłącznie w dwóch kanałach typu premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD.

 

Polsat Sport 2 HD jako kanał wiodący będzie transmitował większość spotkań na żywo, natomiast Polsat Sport 3 HD pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem, tak by kibice mogli zobaczyć mecze Euro 2016 w dogodnej dla siebie porze. Polsat Sport 3 HD pokaże także mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

 

Wszystkim 51 meczom Euro 2016 transmitowanym na żywo będą towarzyszyć wielogodzinne studia prowadzone na żywo: przed, w przerwie i po meczu bez żadnych przerw reklamowych.

 

W ich trakcie komentatorzy, eksperci, goście specjalni będą na bieżąco relacjonować turniej finałowy Euro 2016.

 

Zmagania komentować będą tacy dziennikarze i eksperci jak: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober, Jacek Zieliński czy Czesław Michniewicz.

 

Kadra od kuchni

 

Ekipa Polsat Sport będzie zawsze tam, gdzie gra polska drużyna i  jej kibice. Reporterzy będą obecni we wszystkich dziesięciu francuskich miastach, w których rozgrywane będą mecze. Na stałe będą towarzyszyć naszej reprezentacji w jej bazie przygotowawczej La Baule-Escoublac, w której zlokalizowane będzie jedno ze studiów.

 

Dzięki temu kibice dowiedzą się, jak przebiegają przygotowania do meczów, ale także m.in. co jedzą piłkarze, jak się relaksują i jakie panują nastroje w drużynie.

 

Pakiet kanałów premium: Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD będzie oferowany za pośrednictwem wszystkich operatorów kablowych i satelitarnych, którzy zdecydują się na ich dystrybucję.

 

 

 

 

polsatnews.pl

 

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie