Lady Gaga zaskoczyła swoich fanów

Kultura
Lady Gaga zaskoczyła swoich fanów
Instagram.com/LadyGaga

Jedna z największych skandalistek świata muzycznego Lady Gaga mocno zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie fotografię z... księdzem. W komentarzu dodała, że zdjęcie wykonano po tym, gdy uczestniczyła w katolickiej Mszy świętej.

Popularna piosenkarka napisała na swoim profilu: - Dziękuję ojcu Duffellowi za - jak zawsze - piękną homilię oraz wspólny lunch w restauracji. Dziś bardzo poruszyło mnie to, gdy powiedziałeś, że "Eucharystia nie jest nagrodą dla doskonałych, ale pokarmem, który daje nam Bóg".

 

O. John Duffell z Nowego Jorku zaczął być znany kilka lat temu, gdy o jego nietypowych metodach ewangelizacji napisał New York Times.

 

Duffell dostosował budynki parafii i Kościoła do różnorodnej społeczności Nowego Jorku (np. w jednej z kaplic umieścił wizerunki Maryi z różnych stron świata), wprowadził "wieczór z martini" zamiast typowej w amerykańskich kościołach "kawki z ciastkiem" po Mszy, Msze jazzowe, czy wieczory uwielbienia.

 

Mięsna kreacja i nietypowy poród

 

Lady Gaga - znana wcześniej jako Stefani Joanne Angelina Germanotta - to amerykańska piosenkarka pop, autorka piosenek oraz aktorka. Do tej pory ma na swoim koncie sześć Grammy, trzy nagrody Brit Awards i 13 statuetek MTV Video Music Awards.

 

Na całym świecie znana jest jednak przede wszystkim ze skandali. Często dochodzi do nich za sprawą nietypowych strojów piosenkarki. Np. podczas jednego z rozdań nagród MTV, Germanotta wystąpiła w sukience... z mięsa. Przetykana białymi płatami tłuszczu krwiście czerwona "kreacja" uzupełniona była mięsnymi butami oraz czapeczką z dorodnego płata wołowiny.

 

Innym razem Lady Gaga wypuściła np. linię perfum o zapachu m.in. krwi i spermy.

 

W klipie do przeboju "Born This Way" postanowiła natomiast wcielić się w rolę matki, która bardzo obrazowo "rodzi świat". Wielu widzów poczuło się wstrząśniętych, a sekwencję porodu z teledysku nazwano w Stanach "obrazoburczą parodią macierzyństwa".

 

Co ciekawe w dzieciństwie Lady Gaga uczęszczała do szkoły dla dziewcząt prowadzonej przez Zgromadzenie Najświętszego Serca Jezusa. Później wielokrotnie przeznaczała fundusze na swoją dawną szkołę i organizowała zbiórki na jej rzecz.

 

Inne kreacji Lady Gagi:

 

 

 

 

 

polsatnews.pl, instragram.com/LadyGaga, dailymail.co.uk

po/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze