Obnażał się nad Wartą. W plecaku miał dziecięcą bieliznę i środki odurzające

Polska
Obnażał się nad Wartą. W plecaku miał dziecięcą bieliznę i środki odurzające
Polsat News

O nagim mężczyźnie, masturbującym się w obecności dzieci i zaczepiającym je, strażniczki miejskie z Poznania poinformowała w niedzielę wieczorem kobieta spacerująca w pobliżu mostu Królowej Jadwigi nad Wartą. Strażniczki udały się we wskazane miejsce i faktycznie zauważyły nagiego mężczyznę, który, jak relacjonowały, czaił się w zaroślach na skarpie.

Na widok zbliżających się funkcjonariuszek mężczyzna zaczął uciekać w kierunku mostu Chrobrego. Strażniczki dogoniły go, jednak w trakcie próby ujęcia doszło do szarpaniny na krawędzi brzegu rzeki i mężczyzna zdołał się uwolnić. Dalej uciekał wzdłuż brzegu rzeki w kierunku kolejnego mostu. Dopiero tam strażniczkom udało się skutecznie zatrzymać i obezwładnić mężczyznę. Przekazały go patrolowi policji.

 

Przeszukanie w mieszkaniu


Zatrzymany 44-latek miał przy sobie plecak wypełniony dziecięcą bielizną, materiałami pornograficznymi oraz środkami odurzającymi.


- Trwają czynności sprawdzające. Mężczyzna jeszcze nie ma postawionych zarzutów - powiedział polsatnews.pl sierżant sztabowy Piotr Garstka z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.


Wiadomo też, że policja przeszukuje mieszanie zatrzymanego.

 

polsatnews.pl

 

grz/kan/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze