Jeździł po wsi, jak pijany. Podróż zakończył wbity w drzewo

Polska
Jeździł po wsi, jak pijany. Podróż zakończył wbity w drzewo
KPP Sucha Beskidzka

O jeżdżącym "zygzakami" samochodzie w okolicach Grzechyni (woj. małopolskie) powiadomił policję przez telefon anonimowy rozmówca. Z komisariatu w Suchej Beskidzkiej wysłano radiowozy, by zablokować kierowcę i uniemożliwić mu dalszą jazdę. Patrol drogówki znalazł Volkswagena Golfa wbitego w drzewo. Kierowca nie dawał oznak życia.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu. Ponieważ auto częściowo znajdowało się w powietrzu, a kierowca był zaklinowany, policjanci nie zdołali go wyciągnąć z kabiny. Dopiero, gdy na miejsce przyjechali strażacy, którzy ustabilizowali samochód, kierowcę można było wynieść i rozpocząć akcję reanimacyjną. Trwała do przyjazdu karetki pogotowia.

 

Nie jest pewne, że był pijany


Niestety, nie udało się przywrócić funkcji życiowych 38-letniego mężczyzny. Prokuratorpolecił zabezpieczyć do oględzin z udziałem biegłego samochód oraz zdecydował o konieczności przeprowadzenia sekcji zwłok mężczyzny.

 


- Nie możemy potwierdzić, że mężczyzna był nietrzeźwy - powiedziała polsatnews.pl st.asp. Anna Gąsiorek-Rezler z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. - Ustali to dopiero sekcja zwłok - dodała.

 

polsatnews.pl

grz/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie