Niemcy: eksmałżonkowie tygodniami więzili kobietę w piwnicy. Zmarła ciężko pobita

Świat
Niemcy: eksmałżonkowie tygodniami więzili kobietę w piwnicy. Zmarła ciężko pobita
PAP/EPA/Marcel Kusch

Byli małżonkowie podstępem zwabili 41-letnią kobietę do gospodarstwa w Dolnej Saksonii i od marca więzili w piwnicy. - Była ofiarą brutalnych aktów przemocy, zmarła od uderzeń tępym narzędziem w głowę – relacjonuje prokurator prowadzący sprawę.

Śledczy twierdzą, że nie znaleźli na ciele ofiary żadnych śladów przemocy seksualnej. Nie podano również motywu działania sprawców. Wiadomo, że to byłe małżeństwo. Mają po ponad 40 lat.

 

Szukała miłości

 

41-letnia kobieta poznała późniejszego prześladowcę odpowiadając na jego ogłoszenie matrymonialne w gazecie. Napisał, iż szuka partnerki do stworzenia stałego związku. Spotykali się przez krótki czas. Kiedy mężczyzna zdobył jej zaufanie, postanowiła wprowadzić się do jego gospodarstwa z Höxter. Tam czekała na nią była żona mężczyzny, z którą mieszkał.

 

Zdecydował przypadek

 

Prawda wyszła na jaw w czwartek. Zdecydował przypadek. Mężczyzna wziózł ciężko pobitą kobietę samochodem. Auto się zepsuło. 41-latka była w tak tragicznym stanie, że jej oprawca zdecydował się wezwać karetkę. Na pomoc było już jednak za późno. Kobieta zmarła dwie godziny później w szpitalu.

 

Para wynajmowała gospodarstwo od 5 lat. Jego właściciel powiedział gazecie "Bild", że przedstawiła się mu jako rodzeństwo.

 

The Local

 

ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie