Nago w restauracji. 30 tys. osób na liście oczekujących na kolację

Świat
Nago w restauracji. 30 tys. osób na liście oczekujących na kolację
Pixabay/Gadini

Bez odzieży, telefonów i oświetlenia - to warunki w restauracji The Bunyadi w Londynie, której nazwa pochodzi od terminu hindi "naturalny". - Chodzi o to, aby doświadczyć prawdziwego wyzwolenia - powiedział jej założyciel Seb Lyall. Lokal zostanie otwarty w czerwcu i będzie przyjmować gości przez trzy miesiące.

The Bunyadi będzie składać się z sekcji dla osób bez odzieży, jak również tej "odzianej". Przy wejściu do restauracji znajdzie się szatnia, w której klienci zostawią swoje ubrania.

 

- Pracowaliśmy bardzo ciężko, aby zaprojektować przestrzeń, w której wszystko jest surowe i nagie – tłumaczy właściciel. Meble wykonano z niemalowanego drewna, a stoliki oddzielono specjalnymi parawanami, by zachować komfort i prywatność klientów.

 

 

Bez menu

 

Po zajęciu miejsc klienci nie otrzymują menu i nie wiedzą, co dokładnie zostanie im zaserwowane. Lokal nie jest wyposażony w gaz ani energię elektryczną, dlatego też posiłki przygotowywane będą na specjalnym grillu.

 

Właściciele chcą, by konsumenci przeżyli "wieczór bez zanieczyszczeń".

 

Dania nie będą zawierać konserwantów, chemikaliów ani sztucznych barwników.

 

Długa lista oczekujących

 

Tuż po rozpoczęciu zapisów lista oczekujących na odwiedzenie restauracji wynosiła 4526 osób. Obecnie kolejka wzrosła do 30 tysięcy. Wydaje się, że czas oczekiwania nie będzie krótki, bo lokal może obsłużyć jedynie 42 osoby jednocześnie.

 

Stolik w The Bunyadi można zarezerwować przez stronę internetową.

 

theindependent.co.uk, businessinsider.com

mr/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie