Polska aktorka zagra w nowym "Twin Peaks"

Kultura
Polska aktorka zagra w nowym "Twin Peaks"
Wydra w serialu "Prawdziwa krew", fot. HBO

Karolina Wydra od wielu lat mieszka za Oceanem. Do tej pory występowała m.in. w serialach: "Prawdziwa krew" czy "Dr House". Teraz Wydra zagra obok największych gwiazd kina amerykańskiego w nowej odsłonie kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks".

Twórcy serialu przedstawili obsadę. Wydra zagra obok takich gwiazd jak Monica Bellucci, Richard Chamberlain, Naomi Watts, Jim Belushi i Michael Cera.


Nowe odcinki "Miasteczka Twin Peaks" wyreżyseruje, podobnie jak pierwowzór, David Lynch. W realizację zaangażował się też współtwórca oryginalnego serialu Mark Frost. Premiera będzie miała miejsce w 2017 roku. Mają powstać dwa sezony.


Wydra urodziła się w 1981 roku w Opolu. Jako 11-latka wraz z rodziną wyjechała do USA. W wieku 16 lat rozpoczęła karierę modelki – pojawiła się m.in. na okładce czasopisma "Elle", wystąpiła także w kampaniach reklamowych takich marek jak Armani, Calvin Klein czy Levi’s. Na ekranie zadebiutowała w 2008 r. w filmie "Ratunku! Awaria". Pojawiła się również w 15 odcinkach serialu "Prawdziwa krew" i 6 "Dr. House".

 

polsatnews.pl

am/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie