Hanna Gronkiewicz-Waltz o agentach CBA w stołecznym ratuszu. Dziś w "To był dzień"

Polska
Hanna Gronkiewicz-Waltz o agentach CBA w stołecznym ratuszu. Dziś w "To był dzień"
Polsat News

"Kolejną bitwą o Warszawę" nazwała Hanna Gronkiewicz-Waltz kontrolę Centralnego Biura Antykorupcyjnego w stołecznym urzędzie miasta. W sposobie nagłośnienia sprawy zauważyła "rączkę Mariusza Kamińskiego" (minister koordynator służb specjalnych - red.). O szczegóły akcji CBA Marek Kacprzak zapyta prezydent Warszawy w programie "To Był Dzień" o godz. 20.

Tematem rozmowy będzie również spór o Trybunał Konstytucyjny. Gronkiewicz-Waltz ustosunkuje się do decyzji Rady m. st. Warszawy, która w czwartek zdecydowała, że przy podejmowaniu uchwał będzie się stosować do orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, także tych nieopublikowanych.

 

Dziś podobne uchwały podjęło Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego oraz Rada Miasta w Poznaniu. Z kolei łódzcy radni PiS zaskarżyli podobną uchwałę Rady w swoim mieście do wojewody.

 

W drugiej części programu gośćmi Marka Kacprzaka będą Borys Budka z PO oraz Michał Wójcik z PiS.

 

Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie - zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Przedstawimy je w twoim imieniu na antenie.

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie