Chcesz zamieszkać w domu Trumpa? Wystarczy 45 mln dol.

Kultura
Chcesz zamieszkać w domu Trumpa? Wystarczy 45 mln dol.
Zillow.com/Melissa Allison, PAP/EPA/Justin Lane

Amerykańska telewizja CNN poinformowała, że były dom kandydata na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, został wystawiony na sprzedaż. Posiadłość znajduje się w Greenwich w stanie Connecticut w USA. Kompleks wyposażony jest między innymi w basen, saunę, kort tenisowy, oraz salę kinową.

Trump, jego żona Ivana oraz trójka ich dzieci zamieszkali w tym domu w roku 1980. Wówczas kupili go za 4 mln dol.

 

Po rozwodzie rezydencja przypadła Ivanie, która w 1991 roku sprzedała ją za 16 mln dol. Od tamtej pory mieszkała tam tylko jedna rodzina. W domu znajduje się m.in. 8 sypialni i 11 łazienek.

 

Cena posiadłości może jeszcze znacznie wzrosnąć, ponieważ z każdym kolejnym dniem Donald Trump ma coraz większe szanse na nominację Republikanów do walki z Hilary Clinton o fotel prezydenta USA.

 

Rezydencja wystawiona na sprzedaż usytuowana jest zaledwie półtorej godziny drogi samochodem od Trump World Tower - luksusowego apartamentowca wybudowanego przez miliardera w 2011 roku. 262-metrowy wieżowiec wyposażony w 400 mieszkań znajduje się na  Manhattanie, w samym centrum Nowego Jorku. Budowa tego budynku pochłonęła około 300 mln dol.

 


Zillow.com/Melissa Allison

 


Zillow.com/Melissa Allison

 


Zillow.com/Melissa Allison

 


Zillow.com/Melissa Allison

 


Zillow.com/Melissa Allison

 

 

polsatnews.pl, cnn.com, zillow.com

po/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie