Top Gear bez Clarksona - w maju. Zobacz zwiastun

Kultura
Top Gear bez Clarksona - w maju. Zobacz zwiastun
Facebook.com/TopGear

Przedstawiciele Top Gear opublikowali na swoim koncie w serwisie YouTube krótkie wideo zapowiadające kolejny sezon programu. Nowy prowadzący Matt LeBlanc (znany w Polsce m.in. dzięki roli Joeya Tribbianiego w serialu telewizji NBC "Przyjaciele") testuje w nim Ariela Nomada. W trakcie przejażdżki przeskakuje nad nim motocrossowiec. Wbrew pozorom to krótkie ujęcie zapowiada pewne zmiany.

W najnowszym sezonie popularnego show pojawi się nieco więcej niż dotychczas motocykli. Stanie się to m.in. za sprawą LeBlanca, który znany jest z zamiłowania do jednośladów.

 

Internauci wskazują, że serialowy Joe, swoją pasję do motocykli pokazywał już w popularnym sitcomie. "Często nosił koszulki marki FOX z motocrossowymi motywami, a w jego mieszkaniu pojawiały się związane z motocyklami gadżety" - piszą.

 

Nowe odcinki już niebawem

 

Oprócz LeBlanca w ekipie, która tworzy nowy, 23. sezon Top Gear, są:  Chris Evans, Eddie Jordan, Rory Reid, Sabine Schmitz, Chris Harris i oczywiście Stig.

 

Odcinki kręcone były m.in. w Stanach Zjednoczonych, Francji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Maroku.

 

To, czy nowe Top Gear będzie oglądane podobnie chętnie, jak poprzednie serie, okaże się już niebawem. Premiera w maju.

 

Zamieszanie wokół cieszącego się ogromną popularnością na całym świecie programu motoryzacyjnego rozpoczęło się w marcu ur. Po konflikcie pomiędzy Jeremim Clarksonem a BBC, przedstawiciele stacji poinformowali, że prezenter zostaje zwolniony, a tercet (w skład którego wchodzili jeszcze Richard Hammond iz James May) nie poprowadzi już więcej serii Top Gear.

 

 

polsatnew.pl, bbc.com

po/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie