Pamela Anderson wraca na wielki ekran. Wystąpi w "Słonecznym Patrolu"

Kultura
Pamela Anderson wraca na wielki ekran. Wystąpi w "Słonecznym Patrolu"
Facebook.com/OfficialPamelaAnderson

Kanadyjska aktorka i modelka znana przede wszystkim z sesji zdjęciowych dla magazynu "Playboy" oraz roli C.J. Parker w serialu "Słoneczny patrol", po wielu latach zgodziła się wystąpić w produkcji filmowej. Anderson ma się w nim pojawić m.in. u boku aktorów, takich jak Dwayne Johnson i Zak Efron.

O tym, że aktorka znalazła się w obsadzie kinowej ekranizacji "Słonecznego Patrolu", poinformował na swoim koncie na Instagramie sam Dwayne Johnson, aktor i wrestler samoańskiego pochodzenia, znany m.in. z produkcji "Za szybcy, za wściekli".

 

"CJ Parker była jedną z najbardziej kultowych postaci pokolenia w najbardziej udanym serialu wszech czasów. Miło nam powitać Pamelę Anderson w obsadzie #BAYWATCH. Bez niej ten film nie mógłby powstać" - napisał Johnson.

 

Instagram.com/therock/

 

Johnson wcieli się natomiast w postać ratownika. Według nieoficjalnych doniesień, kapitana Mitcha Buchannona ma ponownie zagrać David Hasselhoff.

 

W filmie pojawić ma się również aktor i piosenkarz Zac Efron. Amerykanin, który międzynarodową sławę zyskał dzięki pierwszoplanowej roli w serialu High School Musical, wcieli się w postać młodego ratownika.

 

Wraz z przyjaciółmi wda się on w konflikt z przedsiębiorstwami naftowymi, z którymi walczył będzie o ochronę swojej pracy oraz środowiska naturalnego.

 

 

Instagram.com/therock/

 

Film dozwolony od 17. roku życia

 

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w najbliższych tygodniach. Kinowy "Słoneczny patrol" ma mieć amerykańską kategorię wiekową R, co oznacza, że osoba w wieku poniżej 17 lat, będzie mogła go obejrzeć w kinie tylko w towarzystwie dorosłego.

 

Taką kategorię otrzymują filmy, w których jest nagość, sceny erotyczne i sceny przemocy.

 

Instagram.com/therock/

 

"Słoneczny patrol" to amerykański serial przygodowy, realizowany w latach 1989–2001.  Początkowo cieszył się dużą popularnością, zwłaszcza w USA i Niemczech.

 

Emitowany wielokrotnie także w Polsce, przez kilka różnych stacji telewizyjnych, po raz pierwszy latem 1994 roku. W okresie swojej największej popularności, był wyświetlany jednocześnie w 142 krajach.

 

polsatnews.pl, independent.co.uk

po/grz/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie