Co z reformą szkolnictwa - "Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58

Polska
Co z reformą szkolnictwa - "Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58
Polsat News
Bartosz Kurek

Jakie są obecne plany rządu ws. reformy szkolnictwa, czy jest szansa na porozumienie ws. Kompanii Węglowej oraz trudny dialog pomiędzy Rosją i NATO - m.in. o tych sprawach Bartosz Kurek porozmawia w środę z gośćmi "Nowego Dnia z Polsat News".

Jako pierwsza w Polsat News - o godzinie 7:20 - pojawi się Anna Zalewska. Minister edukacji narodowej będzie mówiła o rządowych planach dotyczących szkolnictwa. Polskich rodziców ciągle interesują dwie kwestie - nauka sześciolatków oraz rozważana likwidacja gimnazjów.

 

O godzinie 7:35 Borys Budka z PO będzie rozmawiać o ciągłym impasie wokół Trybunału Konstytucyjnego. O bieżących sprawach politycznych w programie "Graffiti" o 8:50 będzie mówiła także Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej.

 

W związku z kolejnymi incydentami na Bałtyku z udziałem rosyjskich samolotów i sił NATO, a m.in. także kryzysem na Ukrainie, w środę ma dojść do spotkania Rady NATO-Rosja na szczeblu ambasadorów. O trudnym dialogu pomiędzy Rosją a Sojuszem o 9:35 w Polsat News będzie mówił gen. Waldemar Skrzypczak.

 

Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie -  zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Bartosz Kurek przedstawi je w programie.

 

Polsat News

pr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze