"Możliwe, że za jakiś czas Rosjanie poznają nową pierwszą damę"

Świat
"Możliwe, że za jakiś czas Rosjanie poznają nową pierwszą damę"
PAP/EPA/MICHAEL KLIMENTYEV / SPUTNIK / KREMLIN POOL

Prezydent Władimir Putin nie wykluczył, że "za jakiś czas" przedstawi Rosjanom nową pierwszą damę. Odpowiadając na pytanie dotyczące życia osobistego podczas dorocznej telekonferencji z obywatelami zaznaczył, że "wprawdzie rzadko, ale widuje się z byłą żoną Ludmiłą".

Pytanie zadane prezydentowi przez jednego z telewidzów dotyczyło pośrednio życia osobistego jego byłej żony Ludmiły. Znalazła się w nim sugestia o jej ponownym zamążpójściu. Putin nie odniósł się do tej informacji. Podkreślił jedynie, że zarówno w jego własnym życiu, jak i w życiu Ludmiły "wszystko idzie dobrze".

 

Jak żartobliwie skomentował, byłoby lepiej, gdyby informacje o jego życiu osobistym nie wpłynęły na kurs rubla czy cenę ropy naftowej.

 

W styczniu rosyjskie media spekulowały na temat możliwego zamążpójścia byłej żony Putina. 58-letnia Ludmiła miała poślubić młodszego od siebie Artura Oczeretnego (37 lat), szefa Ośrodka Rozwoju Komunikacji Interpersonalnej w Petersburgu.

 

Informację tę oparto na fakcie przepisania dawnego petersburskiego mieszkania Putinów na osobę o innym nazwisku. Zamiast "Putin" w rejestrze figuruje dziś nazwisko "Oczeretnyj".

 

PAP

wjk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie