Chiny: bliźniacy poślubili bliźniaczki. Teraz wszyscy przejdą operacje plastyczne, aby się nie pomylić

Technologie
Chiny: bliźniacy poślubili bliźniaczki. Teraz wszyscy przejdą operacje plastyczne, aby się nie pomylić
Flickr.com/Ted Eytan/CC BY-SA 2.0

Bliźniacy jednojajowi z miasta Yuncheng w chińskiej prowincji Szansi (Shanxi) wzięli sobie za żony siostry bliźniaczki, też jednojajowe, z sąsiedniej miejscowości. Ze względu na liczne omyłki w rodzinie, wszyscy czworo zdecydowali się na operację plastyczną. Historię braci Zhao Xina i Zhao Xuna oraz sióstr Yun Fei i Yun Yang relacjonowała w piątek agencja China News.

Obie pary bliźniąt, oprócz identycznego wyglądu, mają też praktycznie jednakowy głos, w związku z czym na czas podwójnej ceremonii zaślubin pary młode musiały zaplanować specjalne środki ostrożności, aby nie doszło do zawarcia małżeństwa między niewłaściwymi partnerami - opisuje agencja EFE.

 

Ceremonia, która miała miejsce w połowie lutego, zakończyła się sukcesem, jednak w kolejnych tygodniach w życiu nowożeńców zaczęły pojawiać się trudności. Na przykład jeden z braci, po wspólnej kolacji, przez przypadek wziął za rękę niewłaściwą z sióstr Yun.

 

Aby uniknąć większych nieporozumień, a także ze względu na coraz bardziej zdezorientowanych sąsiadów i krewnych, w czwartek siostry Yun i bracia Zhao wspólnie udali się do szanghajskiego szpitala, by poddać się "drobnym retuszom" twarzy. Operacje mają na zawsze zakończyć nieporozumienia.

 

I choć, jak ocenia EFE, patrząc na zdjęcia pooperacyjne, wciąż trudno się zorientować, kto jest kim (zwłaszcza w przypadku sióstr, które tak samo się czeszą i ubierają), wszyscy czworo pozują do fotografii z uśmiechem, po którym można wnioskować, że są zadowoleni z rezultatu zabiegów.

 

PAP

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie