Aplikacja faustyna.pl. na smartfony i tablety

Technologie
Aplikacja faustyna.pl. na smartfony i tablety
Faustyna.pl

Mobilna wersja strony www.faustyna.pl ma ułatwić pielgrzymom z różnych stron świata dostęp do najistotniejszych treści związanych z orędziem miłosierdzia i łagiewnickim sanktuarium w Krakowie.

Aplikacja uwzględnia najważniejsze tematy związane ze św. Siostrą Faustyną, z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego, myśli z jej "Dzienniczka" na każdy dzień oraz informacje o sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach.

 

Siostry szybko reagują na przerwy w transmisji


Zawiera aktualizowane wiadomości tekstowe i zdjęciowe, dostęp do transmisji  online z kaplicy cudownego obrazu Jezusa Miłosiernego oraz szybki kontakt z łagiewnickim sanktuarium.


- Bardzo wiele osób łączy się z nami  online. Ciągle dostajemy informacje z całego świata, bardzo często od Polonii, ale też od ludzi innych języków - mówi s. Gaudia Skass ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. Gdy dochodzi do awarii i któryś z kanałów komunikacji przestaje działać, to siostry natychmiast są alarmowane i proszone o przywrócenie np. transmisji online z nabożeństw transmitowanych z klasztornej kaplicy.

 

Nachętniej łączą się w Godzinie Miłosierdzia 


Najwięcej osób łączy się  online z klasztorną kaplicą w Godzinie Miłosierdzia, ale także podczas Mszy św., jutrzni, nieszporów czy Drogi Krzyżowej. Znaczna część wśród tych osób to chorzy, przykuci do łóżka. - Te osoby też chcą żyć, chcą mieć duchowy pokarm, chcą być w łączności ze światem. Bardzo pomaga im to, jeżeli mogą pomodlić się z nami i jednocześnie widzieć to miejsce i słyszeć modlitwę - być częścią naszej wspólnoty - mówi s. Gaudia Skass.


Aplikacja jest dostępna w siedmiu wersjach językowych. Obecnie można ją pobrać w języku polskim i angielskim.

 

KAI

grz/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie