Wypadek na A4 w Karwianach koło Wrocławia. Dwie osoby poszkodowane

Polska
Wypadek na A4 w Karwianach koło Wrocławia. Dwie osoby poszkodowane
Polsat News

Cztery samochody osobowe zderzyły się na autostradzie A4, niedaleko bramek poboru opłat w Karwianach pod Wrocławiem. - W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Obie zostały przetransportowane do szpitala. Stan zdrowia tych osób, z tego co wstępnie wiemy, nie jest ciężki - poinformował Polsat News asp. sztab. Łukasz Dutkowiak, z policji dolnośląskiej.

- Do wypadku doszło w niedzielny poranek, na 158 km autostrady, był to odcinek płatny w kierunku z Opola na Wrocław, tuż przed samym Wrocławiem - powiedział asp. sztabowy Dutkowiak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

 

Jak poinformował, dwie osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala. Jedna z nich została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo, ich stan zdrowia nie jest ciężki.

 

Na miejscu pracują policjanci, aby wyjaśnić przyczyny zdarzenia. Część autostrady w kierunku Wrocławia o godzinie 10 była zablokowana.

 

- Z tego co wstępnie ustalili funkcjonariusze przyczyną wypadku było prawdopodobnie typowe najechanie jednego pojazdu na drugi - dodał Dutkowiak.

 

Polsat News

wjk/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie