"Wydarzenia" wyróżnione Kryształową Anteną w kategorii Program Informacyjny Roku

Polska
"Wydarzenia" wyróżnione Kryształową Anteną w kategorii Program Informacyjny Roku
Polsat News

Wyróżnienie podczas Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów odebrała w środę szefowa redakcji "Wydarzeń" Dorota Gawryluk. - Wszyscy w "Wydarzeniach" zasłużyliśmy na tę nagrodę - podkreśliła.

Program informacyjny "Wydarzenia" emitowany przez Telewizję Polsat wybrany został przez internautów za pomocą ankiety przeprowadzonej na portalu interia.pl jako rzetelne, profesjonalne i obiektywne źródło informacji dotyczących najważniejszych tematów społecznych, politycznych i kulturalnych.

 

- Napoleon mawiał, że trzeba mieć szczęście. Jestem szefem od niedawna, ale współtworzę ten program od wielu lat. Cieszę się bardzo, ponieważ przyglądając się pracy koleżanek i kolegów w "Wydarzeniach" wiem, jak ciężka to jest praca. Jak solidne musi być codzienne przygotowanie do każdego wydania - powiedziała szefowa "Wydarzeń" Dorota Gawryluk.

 

Dziennikarka dodała, że "wszyscy w »Wydarzeniach« zasłużyliśmy na tę nagrodę". - Wiem też, że to jest praca nie tylko "Wydarzeń", ale też Polsatu News, dlatego że dzięki Polsatowi News możemy czerpać większą siłę z tego, co mamy - stwierdziła.

 

Popularyzacja ludzi, produktów i rozwiązań

 

Konkurs ma na celu popularyzację ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce, najciekawszych produktów i rozwiązań, a także promocję polskiej myśli technicznej.

 

Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów odbyła się w środę o godz. 19 w Hotelu Westin w Warszawie. Podczas Wielkiej Gali nagrody przyznano w 10 kategoriach za osiągnięcia dokonane w ubiegłym roku.

 

Polsat News

red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze