Startuje program 500+. Skąd pieniądze na wypłaty w przyszłym roku?

Polska
Startuje program 500+. Skąd pieniądze na wypłaty w przyszłym roku?
Polsat News
Elżbieta Witek

Wnioski o świadczenie można składać od pierwszego kwietnia. Fundusze na realizację ustawy w tym roku są zapewnione, ale pojawiają się pytania o przyszły rok - m.in. o tym w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News o 19:15 Jarosław Gugała porozmawia z Elżbietą Witek z PiS.

Szefowa gabinetu politycznego premier Beaty Szydło będzie także mówiła o ewentualnym porozumieniu w sprawie Trybunału Konstytucyjnego pomiędzy partią rządzącą a opozycją.

 

Spotkanie liderów partii ma odbyć się w czwartek w południe. Pojawią się przedstawiciele PiS, PO, Nowoczesnej, Kukiz'15, PSL, a także ugrupowań pozaparlamentarnych: KORWiN, SLD i Partii Razem.

 

Gościem "Wydarzeń" o godz. 22:00 będzie z kolei były minister sprawiedliwości Borys Budka. Grzegorz Kozak porozmawia z nim o spotkaniu liderów partii oraz o wizycie prezydenta w USA oraz wizerunki Polski za rządów PiS.

 

Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie - zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Jarosław Gugała i Grzegorz Kozak przedstawią je w programie.

 

Polsat News

 

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie